O nas


Tradycja

Świadomie i odpowiedzialnie kultywujemy i budujemy tradycję naszej Kancelarii. Czerpiemy odpowiedzialnie z naszych tradycji zawodowych i osobistych. Przewidujemy skutki podejmowanych decyzji i rozwiązań w dłuższej perspektywie czasowej. Zawsze dotrzymujemy słowa budując długotrwałe relacje.


Szacunek

Szacunek jest fundamentem naszej współpracy. Dzięki niemu zawsze dobrze się ona układa. Zyskujemy synergię i wykorzystujemy w pełni nasz potencjał. Znajdujemy czas i przestrzeń do okazania szacunku każdemu. Zawsze zachowujemy dyskrecję.


Prestiż

Przygotowujemy dla Klienta najlepsze rozwiązania wykorzystując nowoczesne i skuteczne metody. Stosujemy najwyższe wymagania dotyczące ochrony i przetwarzania danych.


Otwartość

Działamy z postawą otwartości na rozwój lokalnej aktywnej społeczności. Aktywnie zwiększamy świadomość podatkową i ekonomiczną najmłodszego pokolenia poprzez działalność edukacyjną.


Nasz zespół

Pracownicy Kancelarii stanowią jej największy potencjał.  Pracujemy na podstawie wartości Kancelarii, wyznaczają one kierunek naszego rozwoju i są głównym motywatorem do działania. Dbamy o nasz wszechstronny rozwój zawodowy i osobisty. W sposób szczególny cenimy wzajemne dzielenie się wiedzą.


Arkadiusz Liczkowski

Prezes

Anita Jurkiewicz

Dyrektor

Ewelina Czarnecka

Samodzielna Księgowa

Anna Piórkowska

Księgowa

Monika Sobolewska

Księgowa

Piotr Filiński

Księgowy

Anna Semmling

Młodsza Księgowa

Aleksandra Kopacka

Młodsza Księgowa

Paulina Gawrońska

Asystentka ds. Księgowości

Magdalena Smolarska

Asystentka Prezesa Zarządu

Dorota Wiertel

Kadrowa


Grażyna Mikusek